4 Nisan 2016

Evimin Güncesi

Bilim merkezi

Bahar kendini iyice göstermeye başlayınca bizde hep konuşulan ama bir türlü gidemediğimiz bilim merkezine gittik epey bir ziyaretçisi vardı özellikle öğrencilere ve meraklılarına hitap eden bir yer madenler ,mineraller ile  tuzun oluşumunu mikroskop altında  gösteren bir çok cihazlarla donatılmış çıkışta çocuklar için bilgilendirici ahşap oyuncak ve kitapların satıldığı yer ve bölgenin özelliklerinin tanıtıldığı barkovizyon ekran vardı ayrıca mola vermek isteyenler için kafesi mevcut.8 yorum

yorum Yaz
4 Nisan 2016 19:48 sil

Çok faydalı bir yermiş yolum düşerse bir gün mutlaka ziyaret edicem:)

Yanıtla
avatar
4 Nisan 2016 20:30 sil

Değişik mekanlar görmek insanın ufkunu açıyor inşallah bu yöreyi gezmek kısmet olsun esen kalın.

Yanıtla
avatar
Gezgin Kova
yazar
4 Nisan 2016 20:32 sil

Oldukça büyük bir yermiş donanımı oldukça fazla galiba?

Yanıtla
avatar
4 Nisan 2016 22:54 sil

Evet büyük zemin ve 1.katı faal durumda diğer katlardada çalışmalar devam edecekmiş esen kalın.

Yanıtla
avatar
4 Nisan 2016 23:05 sil

Ne güzel okullar için gezi-gözlem için yer bulamazdık şimdiki öğretmenlerin her şeye ulaşması an meselesi dilerim faydalanması için çok çocuğa ulaşır.Yüreğine sağlık.

Yanıtla
avatar
5 Nisan 2016 09:24 sil

Sevgili Merih in atmosferinde çok doğru bizim okul zamanımızda her şey kısıtlı zor bulunurdu şimdiki çocuklar çok şanslı.Her zaman mutlu kalın.

Yanıtla
avatar
5 Nisan 2016 21:06 sil

Bu tür yerler çocukların çok ilgisini çekiyor. Bizim burada da küçük bir merkez var. Çeşitli illerden ve şehir içindeki okullardan otobüsler geliyor. Kızım da okulla birkaç kez gitmişti. Hala anlata anlata bitiremiyor. Ama sizin oradaki bayağı büyük bir yer sanırım. Pek çok ilde çoğalır umarım. Sevgiler...

Yanıtla
avatar
6 Nisan 2016 10:47 sil

Buradaki tahmin ettiğin gibi büyük bir alana yapılmış öğrenci ve meraklılarının uğrak yeri umalım her bölgeye yapılsın çocuklara faydalı olsun sevgiler.

Yanıtla
avatar